החופש לבחור- טובול דלתות

התקופה האחרונה העלתה את החשיבות לבית- לנראות, לתחושה שהוא מעביר, לפרטיות מול חלל משותף ומחבק. לכן חשבנו להתמקד דווקא בפריט שבדרך כלל לא מקבל את תשומת הלב המגיעה לו- דלתות הפנים. אז למה הן כל כך חשובות ודווקא בתקופה ההזויה הזו שכולנו חיים בה? ולמה כדאי לשים לב שבוחרים את דלתות הפנים של הבית?

צוות טובול
14 דצמבר 2019
החופש לבחור- טובול דלתות

החופש לפרטיות

כמה שאנחנו אוהבים את השקט שלנו, את הפינה שאנחנו יכולים לברוח אליה כשבא לנו קצת זמן לעצמנו. התקופה האחרונה המחישה לכולם כמה תכנון נכון של המרחב הפרטי שלנו הוא קריטי. אנשים רבים עובדים מהבית, לימודים שמתנהלים בשלט רחוק דרך המסכים והמשותף לכולם הוא ההזדקקות לפרטיות ושקט. לכן, דלתות מבודדות רעש הפכו להיות מוצר הכרחי בכל בית. בטובול דלתות כבר הבינו מזמן את הצורך הזה ופיתחו דלתות שיעניקו לכם את השקט שאתם כל כך זקוקים לו - דלתות פנים בעלות אטימות לרעשים ברמה גבוהה. בעוד שחברות אחרות בשוק דורשות תשלום נוסף על דלתות מבודדות רעשים, טובול דלתות שהבינה את צרכי הלקוח מעניקה לכלל לקוחותיה זאת כחלק מהתשלום על הדלת.

החופש לחלום

כולנו חולמים על בית שנראה טוב, בית שמגשים את החלומות העיצוביים שלנו וכיף לנו לגור ולארח בו. עיצוב הבית הוא מכלול של המון גורמים החל מבחירת הריצוף ועד לאקססוריז שמשלימים ונותנים את הטאץ' האחרון. בעוד שחלק מהפרhטים ניתנים להחלפה בקלות יותר, בחירת דלתות פנים תלווה אתכם לשנים רבות. לכן, בעודנו מגיעים לבחירת דלתות פנים יש כמה קריטריונים שחשוב שניקח בחשבון:

צבע הדלת- חשוב לבחור בצבעים על זמניים, כאלה שתמיד יחשבו "באופנה" וכמובן צבע המשתלב היטב עם הקונספט העיצובי שבחרנו.

עיצוב כנף הדלת- כיום אפשרויות העיצוב הן כמעט בלתי מוגבלות החל מחרוץ בעיצוב אישי ועד שילובי זכוכיות.

הלבשות, ידיות, צירים ועוד- פריטים קטנים שעושים את ההבדל הגדול. לפעמים דלת פשוטה חלקה עם תוספת של ידית מיוחדת יכולה להעניק  את הטוויסט העיצובי שרצינו ובעלות נמוכה יותר.

בטובול דלתות תוכלו לעצב את הדלת לפי טעמכם האישי עם מגוון בלתי נגמר של אפשרויות לבחירת הלקוח.

החופש לקבל

כולנו רוצים לדעת שרכשנו מוצר איכותי, בטח ובטח על מוצר שמיועד לשמש אותנו שנים רבות. כשמדברים על איכות הדלת מתייחסים למכלול של גורמים שיבטיחו את תקינותה לתקופת זמן ארוכה, החל מהתקנה ראשונה נכונה של דלת הפנים ועד לעמידות למים ולמזיקי עץ. בטובול דלתות אתם בידיים טובות, עם ניסיון של מעל ל-35 שנם בענף הבנייה אנו שמים דגש רב על איכות המוצר ואיכות השירות ומעניקים לכלל לקוחותינו אחריות של 7 שנים כדי שתוכלו לישון בשקט ולדעת שנהיה פה גם מחר😊