דלת אחת לפני כולם

חיפוש אחר דלתות פנים המושלמות הוא דבר לא פשוט. שוק רווי ספקים, אפשרויות כמעט אינסופיות ומספר לא מבוטל של גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שמחליטים. אז מה חשוב לקחת בחשבון ואילו מדדים הם הכרחיים?

צוות טובול
14 דצמבר 2020
דלת אחת לפני כולם

בשביל להקל עליכם מעט, ריכזנו לכם כמה מהיתרונות של הדלתות שלנו במקום אחד:

עמידות למים
היום כולם כבר יודעים שדלתות פנים עמידות למים הן פריט חובה בכל בית, במיוחד כאשר מדובר על חדרים רטובים. לטובול דלתות 2 סדרות מגוונות בהן דלתות הפנים עמידות למים באופן מלא. בשונה מרוב הדלתות בשוק אשר מדברות על עמידות למים של המשקוף ו-7 ס"מ בתחתית הדלת, דלתות הפנים של טובול דלתות עמידות לכל גובה הדלת.

אחריות ל- 7 שנים
אחריות היא תחושת ביטחון לקונה. כשאני קונה מוצר מחברה והיא מספקת עליו אחריות, אני מקבל תחושה שהחברה עומדת מאחורי איכות המוצר ולא חוששת להעניק את התחושה הזאת ללקוח. טובול דלתות הינה חלק מקבוצת טובול, חברה וותיקה שקיימת למעלה מ-35 שנים. הניסיון והיציבות מאפשרים לכם לדעת שקניתם מוצר איכותי ומחברה שתהיה פה גם מחר לתת לכם שירות מצויין.


בידוד רעשים
פעם שמעתם את הדממה? אנחנו מניחים שלא אם אין לכם דלתות פנים של טובול דלתות. כמה שכולנו זקוקים מידי פעם לשקט בשביל לסיים עבודה להגשה בלימודים, לקיים פגישה בזום בעבודה או סתם בשביל לנקות את הראש. דלתות הפנים שלנו מצטיינות בבידוד רעשים ונותנות לכם תחושה שאתם לבד בבית.

ידידותית לסביבה
אתם בטח שואלים איך דלת פנים יכולה להיות ידידותית לסביבה? הרי הדלתות שרובנו מכירים עשויות מעץ. בטובול דלתות, דלתות הפנים עשויות מסגסוגת W.P.C – חומר יציב וחזק המעניק את היתרונות של דלת מעץ ללא השימוש בו. הדלתות שלנו אינן מכילות רעלים ומיוצרות בתהליך המפחית משמעותית את הפגיעה סביבה שלנו. בסוף כולנו רוצים שהעולם ישאר ירוק גם כשהילדים שלנו יגדלו, לא?!