אודות2019-12-15T09:47:07+00:00

טובול דלתות

דור העתיד של דלתות הפנים כבר בפתח

אתם מוזמנים להיכנס לעולם של טובול דלתות, דלתות פנים המתוכננות ומיוצרות בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, עם מגוון רחב של דגמים, צבעים, סגנונות ואפשרויות לבחירת הלקוח.

עוצמה טכנולוגית, איכות עיצובית ואחריות סביבתית

כל דלתות הפנים מבית טובול מיוצרות מפולימר איכותי (WPC), חומר סינטטי הנוצר בתהליך הידידותי לסביבה, ללא שימוש בעץ או ברעלים. דלתות הפולימר, המחליפות את דלתות העץ המיושנות, הן ללא ספק הדור הבא בתחום דלתות הפנים בעולם כולו. החומר הפולימרי, פרט להיותו חזק ועמיד במיוחד, מקנה לדלת עמידות מלאה בפני מים. החברה מאמינה בהצבת סטנדרטים בלתי מתפשרים ועל כן דלתות הפנים שלנו הן תו תקן לאיכות.

טובול דלתות מגיעות בשלוש סדרות ייחודיות: Basic, Elegant ו- Premium כל סדרה כוללת מגוון רחב של עיצובים, טקסטורות, צבעים וגדלים, בהתאמה מושלמת לכל בית, לכל טעם ולכל תקציב.

סיפור המותג

רצינו לייצר את דלתות הפנים הטובות ביותר, כאלו המתבססות על טכנולוגיה מתקדמת, אחריות סביבתית וחלום עיצובי. לשם כך, גייסנו את מיטב המוחות והמשאבים הנדרשים על מנת להגשים את החלום. היה לנו חזון, רצינו דלת שתהיה חזקה ועמידה אך שעדיין תשמור על רמת עיצוב גבוהה תוך חשיבות לנושא איכות הסביבה. האתגר היה גדול, אך לא ויתרנו. חקרנו בכל העולם על החומרים האפשריים לייצור דלת שתעמוד בכל הקריטריונים שהגדרנו. עשינו ניסויים רבים עד שהגענו למוצר המוגמר. דלת פולימרית חזקה, שומרת על איכות הסביבה ונראית כמו חלום עיצובי שהתגשם.

אנחנו מזמינים אתכם לצלול לתוך החוויה שלנו ולהתקדם אתנו לדבר הבא- טובול דלתות, דלת אחת לפני כולם.

אודות קבוצת טובול

קבוצת טובול הפעילה מעל ל-30 שנה, הנה אחת החברות המובילות בישראל בתחומי הייבוא, השיווק וההפצה של חומרי בנין וקרמיקה, ויזמות בענף הבניה.

הקבוצה מספקת מענה ופתרון בענף הבניין משלבי הבניה הראשוניים ועד לשלב הפנים והגמר, למגוון הלקוחות בסיטונאות ובקמעונאות, בפריסה ארצית.

לקבוצת טובול סל מוצרים של כשישים אלף פריטים, והיא משמשת כנציגת המפעלים המובילים בענף הבניין.

לקבוצת טובול יתרונות רבים המאפשרים מתן שירות מקצועי מהיר ויעיל ללקוחותיה, החל ממרכז לוגיסטי ממוחשב ומתקדם, סל מוצרים מגוון העונה על כל צורכי הענף,

צי רכבים גדול הנותן מענה לכל דרישת שינוע, צוות עובדים מקצועי ואמין, כוח קניה חזק, מרכז טכני ומערכת מחשוב מהמתקדמות ביותר.

קבוצת טובול הוקמה בשנת 1984, והיא בבעלות פרטית של האחים סימו, בועז ואורן טובול, המתגוררים בירושלים ופעילים עסקית בחברה. קבוצת טובול מעסיקה כ-250 עובדים.

לקבוצה צי המונה כ-30 משאיות, המופקדות על מערך ההפצה הארצי. צי זה מספק פתרונות לכל סוגי השינוע.