//דלתות פנים מומלצות – המדריך המלא לפני רכישה

דלתות פנים מומלצות – המדריך המלא לפני רכישה.

דלתות פנים מומלצות הן בסך הכל הגדרה לדלתות שמותאמות לצרכים שלכם. אין באמת דלת מומלצת ודלת שאינה מומלצת כיוון שאם יש דלת כלשהי בשוק הדלתות זה אומר שמישהו משתמש בה וקונה אותה. אם זה לא כך, הרי שאין סיבה שהיא תישאר בהיצע. לכן יש צורך תחילה להבין מה הדלת המומלצת עבורכם ואז תדעו טוב יותר מה אתם צריכים לחפש. אם אתם רוצים דלת שתרים את העיצוב של החדר אתם יכולים לבחור דלת יוקרתית וכן הלאה.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

ומדוע בכל זאת כדאי לשים דגש על דלתות פנים לבית?

דלתות פנים למעשה מייצרות ומשלימות את המראה והתחושה הכלליים של ביתכם. תפקידם העיקרי הוא פונקציונלי – הן מחלקות חללים, מכניסות אור ומונעות רעש שמסביב לבית. אבל הן גם מוסיפות אלמנט נוסף וחשוב של הקו העיצובי של הבית.

כאשר החלטתם לרכוש דלתות פנים חדשות לביתכם, עליכם לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים שמסוגלים לעשות את כל ההבדל בין עיצוב נכון ותואם לכל חללי הבית ולבין חוסר התאמה.

הפרמטרים המהותיים ביותר הם אלו:

  • פונקציונליות – האם הדלת נפתחת לתוך חלל החדר? אולי אתם מעדיפים פתיחה לבחוץ? ובכלל ישנה האפשרות של דלתות פנים על מסילה הנקראות דלתות הזזה.
  • חומר גלם – ממה דלת הפנים עשויה? האם מדובר על עץ מלא, זכוכית או דלתות מחומרי גלם סינטטיים? עליכם לקחת בחשבון את החלל המסוים בו אתם הולכים להתקין את הדלת. לדוגמא, עבור חדר המקלחת או האמבטיה מומלץ לרכוש דלת שאינה עשויה מתחליפי עץ אלא אם כן מדובר על דלתות עמידות למים.
  • גימור – הגימור בעיקר נשען על הפן העיצובי של הדלת. מומלץ לבחור צורת גימור שתואמת את האווירה של החלל בו מותקנת הדלת.
  • גודל – חשוב לזכור שלפעמים אנחנו יכולים להבחין בדלת שאנו אוהבים אבל יכול להיות שהיא איננה במידה הנכונה. שימו לב שכאשר אתם בוחרים דלת פנים חדשה לבית עליכם לבדוק את מידת המסגרת בה היא מותקנת – דבר זה חשוב מאוד במיוחד כאשר רוכשים דלתות אלו באינטרנט.

טיפ שווה: אם אתם בונים בית משלכם, מומלץ ביותר לשקול התקנת מסגרות דלת רחבות יותר באזורים מרכזיים כדי להגן על הבית בעתיד אם תזדקקו לגישה נוחה ופשוטה.

כמה עליכם לצפות לשלם עבור דלתות פנים לבית?

מחיר הדלתות הפנימיות משתנה מאוד בהתאם לשלושה גורמים מרכזיים: חומר, איכות הבנייה והאם אתם קונים דלת בודדת ברכישה שלכם או שאתם קונים כמה דלתות “במכה”. בקנייה על בסיס דלת בלבד, צפו לשלם בסביבות 500 – 1500 ש”ח לדלת איכותית – ותקציבו עוד 250 ש”ח לדלת עבור ידיות, תפס וצירים.

כמובן שמגוון המחירים משתנה, וכאמור תלוי באיזה סוג דלת בחרתם – במקרה שאתם מחליטים ללכת על מראה יוקרתי ואיכותי תוכלו להגיע לסכומים של שלפי שקלים בודדים עבור דלת אחת.

לצורך העניין, אצלנו בטובול אנו מחלקים את דלתות הפנים לשלושה סוגים: דלתות Basic, דלתות Elegant וכמובן דלתות Premium, כאשר מדובר על חומרי גלם שונים ועיצוב אחר ובהתאם לכך גם המחיר עצמו משתנה.

מפתה בעולם הקניות המקוון של ימינו לקנות את כל הריהוט באופן מקוון. בעוד שלספקי דלתות פנימיות יש לרוב חוברות מקוונות נהדרות ותמונות השראה יפהפיות, חשוב מאוד לבחון את הדלתות באופן אישי לפני הרכישה. באופן כללי, תמיד עדיף להגיע למרכז התצוגה בו מופיעות כל הדלתות ולהתרשם מהן באופן אישי – אנו בטובול נשמח לסייע וולעזור להתאים לכם את הדלת המושלמת במחיר הטוב ביותר.

האם יש חשיבות לחברה ממנה אתם רוכשים את הדלתות?

המלצות על דלתות פנים ניתן לקבל ממגוון רחב של אתרי אינטרנט אך חשוב לבדוק שהאתרים הללו באמת אובייקטיביים ומספרים לכם את האמת. אם הם לא יהיו אובייקטיביים יכול להיות שבסופו של דבר החיפושים של הדלת הנבחרת באתר של החברה יהיה לשווא. בסופו של דבר אתם רוצים לבחור את הדלת המתאימה גם מהחברה המתאימה, כי מה זה יעזור לכם למצוא דלת מעוצבת שנשמעת לכם עמידה ועומדת בתקן אם החברה עצמה לא אמינה. לכן ההמלצות על החברה חשובות לא פחות.

מומלץ לקבל על החברה המלצות איכותיות

כשמחפשים דלתות פנים המלצות יכולות להיות חשובות מאוד ולעתים להיות אפילו הגורם המכריע. חשוב לזכור כי יכולות להיות המלצות גם על הדלתות עצמן אך חשוב לזכור כי המלצה של אדם אחד לא בטוח תהיה רלוונטית לבחירה שלכם בגלל שהדרישות לדלת והתקציב יהיו שונים. בכל מקרה אם אתם מתכוונים לבחור דלת פנים חדשה לבית אתם חייבים לבדוק היטב את הקנייה שלכם כי רק כך תוכלו לדעת האם תבצעו את הקנייה הנכונה. כדאי להתייחס רק להמלצות אמינות, כאלו שלקוחות קודמים שיתפו וכמובן הוסיפו תוכן מפורט שעוזר לקבל החלטה.

לא קל למצוא דלת פנים איכותית אך בסופו של דבר אם תחפשו אותה היטב, גם תמצאו. זה הזמן שלכם לפנות אלינו בטלפון 08-9555500 כי אנו בטובול דלתות נסייע לכם למצוא את הדלת הכי טובה במהירות!

By |2021-06-14T07:20:57+00:00מרץ 14th, 2019|מאמרים|