//3 סוגים של דלתות פנים שכדאי לכם להכיר

בניית בית חדש או שיפוץ פנים הבית הם הזדמנות מושלמת לתת את תשומת הלב המושכלת שלנו לסגנונות דלתות פנים. כשמדובר בדלתות, אנו לעיתים קרובות חושבים על עמידות , כיצד היא יכולה לעמוד בפני שימוש יומיומי או על הפונקציונליות שלה כיצד היא יכולה להכיל את רמת הפרטיות שאנו רוצים או בקרת הרעש שלה. אך אנו פחות יודעים להתאים את הסגנון הנכון עבורנו, דלתות נראות לעין ולכן הן מסוגלות להוסיף אופי וקסם לחדר. ישנם סגנונות ותצורות רבות ושונות לבחירה, לכן וודאו כי אתם בוחרים את הדלת המתאימה ביותר לעיצוב הפנים הכללי של ביתכם.

סוגי דלתות מומלצות

דלתות צרפתיות

דלתות צרפתיות הן בין הסוגים המפורסמים ביותר של סגנונות דלתות פנים. אנשים מבינים שדלתות צרפתיות מושכות מבחינה ויזואלית ולכן גם המחיר שלהן בהתאם. בחירתן תלויה בגודל התרציב שלך אך אין ספק שהן פרקטיות ועמידות ולכן אולי שווה לשקול להגדיל את התקציב. סט יפה של דלתות צרפתיות יעבוד מצוין בחלקים רבים של ביתכם.

רוב האנשים משתמשים בדלתות צרפתיות כדלתות חיצוניות המובילות אל הפטיו. אך זה לא נדיר לראות דלתות צרפתיות משמשות כדלתות כניסה לחדר אוכל או אפילו כדלתות המובילות לאזור גינה מקורה. ניתן לשים את הדלתות האלה בכל מקום שאתה חושב שהן יראו נחמד. העבודה שהן יכולות להתאים לכמה מוקדים בבית מייצרת קו אחיד במראה הבית.

הדלתות הצרפתיות מתמודדות טוב עם חלודה וקורוזיה, אם אתה מעוניין בדלת שתעמוד במבחן הזמן ותראה מדהימה מבחינה ויזואלית, אז הבחירה הנכונה הדלתות הצרפתיות האלה. הדלתות לא קשות מדי להתקנה והמראה מצויין. בדגמים מסויימים הן אפילו מוכנות מראש בכדי לבצע התקנה יעילה.

דלתות הזזה

דלתות הזזה הן אפשרות ייחודית ויש אנשים שאוהבים לעשות בהן שימוש בבתיהם. ההבדל הגדול ביותר בין דלת הזזה לדלת מסורתית הוא שדלת הזזה יכולה להסתתר בתוך הקיר. ניתן לבנות שקע בקיר ודלת ההזזה פשוט תגלוש לתוכו כאשר פותחים אותה. זה למעשה לא מסובך מדי לעשות את זה אבל זה יכלול כמה שינויים בתכניות הבנייה. אם התקנת הדלת באופן פשוט ככל האפשר זה דבר משמעותי בתהליך הבנייה או

השיפוץ בביתך אז אולי דלת ההזזה אינה האופציה הטובה ביותר מאחר והיא כוללת עבודה רבה יותר והכנה מראש. השימוש הנפוץ ביותר לדלתות הזזה הוא בחדרי הארונות אך עם עיצוב נכון ובחירה חכמה דלת כזו לחדר שינה יכולה ליצור מראה מדהים, כם גם לגבי אזורים אחרים בבית.

אם תבחר להתקין לבד דלת שעזו עליך לעקוב אחרי הוראות ההתקנה ואולי לקנות ציוד נלווה שיסייע בהתקנה. דלת הזזה יוצרת יותר עבודה בהתקנה מצד אחד אך יחודיית יותר מהדלת המסורתית.

דלתות פולימר

דלת פולימר הינה דלת שמגיעה בחתיכה אחת ועשוייה מאם די אף . היא מצופה בחיפוי או יריעת פלסטיק  במראה של עץ או מראה חלק לבחירת הלקוח. היתרונות בדלתות פולימר הינם רבים, מצד אחד המחיר נמוך ומצד שני יש מגוון רחב של אופציות ואפשריות עיצוביות, הדלתות קלות ופשוטות להתקנה.

מנגד החסרון המרכזי של דלתות מסוג זה הוא בידוד הרעשים, אלו הם דלתות אשר כמעט ולא מבודדות רעש ולכן אם בחרת להתקין דלת כזו בביתך רצוי שתבחר מקום נכון שלא מצריך בידוד רב וכך תוכל לשלב בין דלתות יקרות יותר אשר מבדדות רעשים ובמקומות אחרים לחסוך ולהתקין דלתות מסוג זה .

איזו דלת מתאימה לי?

לסיכום כשזה מגיע לשלב בחירת הדלתות חשוב לתת יותר תשומת לב לבחירה . נסו לחשוב לטווח הארוך ומהם הגברים שיותר חשובים לכם בדלת הנבחרת , האם זה עיצוב או בידוד או כל אופציה אחרת .

כך תוכלו לבחור את הדלת שמאתימה ביותר לצרכים שלכם.

 

 

 

 

By |2021-05-02T17:26:31+00:00אפריל 10th, 2021|מאמרים|