//למה כדאי לשים לב כאשר רוכשים דלתות פנים חדשות לביתנו?

אתה רוצה לבחור דלת טובה שלא רק נפתחת ונסגרת אלא מוסיפה סגנון ומחמיאה לחדר בו היא ממוקמת. דלתות פנימיות משמשות לשמירה על פרטיות, להפחתת רעשים חיצוניים וגישה נוחה לארונות ומקומות אחסון אחרים. רוב האנשים לא מבינים שדלת חדשה תשנה את מראה החדר לחלוטין, ובמקביל גם תשפר את הפונקציונליות של החדר. כל חדר בבית מספק פונקציה שונה ולכן כל חדר ידרוש סוג אחר של דלת וסגנון אחר – אלמנטים אלו ועוד צריכים להילקח בחשבון כאשר מבצעים רכישת פריט חדש מסוג זה.

בחירת ומרי הגלם מהם עשויות הדלתות

בבחירת החומר שעליו בנויה דלת חשוב לזכור באיזו תדירות משתמשים בדלת. דלתות פנים בעלות גרעין חלול הן קלות משקל ומושלמות לאזורי תנועה דלים. אם אתה רוכש דלת לאזור שהוא אזור עם עומסי תנועה גדולים ורועשים, כדאי יהיה לשקול דלת ליבה מוצקה הבנויה מחומרי לוח העשוי חלקיקים או סיבים. חומר זה ייתן להם משקל שיעזור להפחית את רמת הרעש והעמידות בפני סגירה ופתיחה מרובה של אותה הדלת.

סטייל וסגנון אישי

סוג הדלת שתבחרו לבית שלכם תלוי באמת בסגנון הכללי של הנכס שלכם. כדאי לדעת כי דלתות גם נופלות בסגנונות מובחנים בעצמם, כך שתוכל להתמקד בסוג ה”מראה “שהולך לעבוד הכי טוב עבורך. כאן בטובול דלתות, הקטלוג שלנו מחולק לשני סוגים: עכשווי, קלאסי. מן הסתם ברור שדלתות עכשוויות יתאימו בצורה הטובה ביותר לעיצוב מודרני, אולם אנו מגלים כי הדלתות הקלאסיות שלנו פופולריים באותה מידה בסביבה עירונית מסורתית ומודרנית.

גימור נכון ומדויק

לאחר שהחלטתם על עיצוב הדלת, הקדישו מחשבה לגימור: האם תעדיפו פורניר עץ אמיתי או משיכה חלקה של למינציה? האם דלתות צבועות יתאימו בצורה הטובה ביותר לעיצוב שלך, או שהיית מעדיף דלתות לבנות מרופדות? הסבירות היא שתלך על אותו קו עיצובי של דלתות ברוב הנכס שלך. עם זאת, אחד הטיפים המובילים לעיצוב שלנו הוא לשקול גימורים שונים כדי לשקף חלקים שונים בבית.

שקלו לשלב אלמנטים כגון זכוכית בדלתות

אז נכון שכל דלת פנימית לבית היא לרוב אטומה בכדי למנוע רעשים מחללים אחרים בחדרים הסמוכים ולשמור על פרטיות. עם זאת, כאשר מדובר על דלתות שתוחמות חללים כגון מטבח וסלון אתם יכולים לחשוב על דלתות הזזה בשילוב זכוכית – בתורה כזאת אתם שומרים על המרחב ותחושת הפתיחות של החדרים, מאפשרים כניסה של אור לשני החללים ועם זאת עדיין מאפשרים לשמור על איזור סגור בעת הצורך.

התקנה ראויה של הדלת

לאחר רכישת דלת חדה חשוב לשים לב כי היא מותקנת במקומה כראוי. עליכם להחליט באיזה כיוון הדלת תיפתח וכיוצא בזה תוכלו להחליט על מיקום נכון של הציר ומיקום הידית. החשיבות של פתיחת הדלת לצד מסוים היא קריטית שכן היא יכולה “לקחת” מרחב מחלל מסוים בביתכם ובמקרים מסוימים גם למנוע גישה נוחה ויעילה לאותו חדר.

תקציב

כמה הכל יעלה? חשוב מאוד להקפיד לקבוע תקציב ריאלי לפני שקונים את הדלתות. עליכם לקחת בחשבון את העלות של הפריטים עצמם יחד עם ההובלה וההתקנה. חשיבה על תקציב מראש תאפשר לכם לבקר אך ורק במקומות הרלוונטיים עבורכם (או לחפש באינטרנט לצורך העניין).

By |2021-02-22T15:37:22+00:00ינואר 28th, 2021|מאמרים|