//טובול קרמיקה

טובול קרמיקה

כחלק מקבוצת טובול הפועלת מעל ל-30 שנה בשוק הישראלי, פועלת גם טובול קרמיקה המציעה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות קרמיים עיצוביים ואיכותיים לבית; החל מחיפוי קירות דרך ריצוף לבית, וכמובן שעיצוב חדרי אמבטיה ומטבחים על רזי הקרמיקה הנפלאה. כמובן שלצד המוצרים האיכותיים, החברה דוגלת בשירות ברמה גבוהה, וליווי צמוד לכל לקוח.

היתרונות הגדולים של טובול קרמיקה

עבור טובול קרמיקה העיצוב הוא חוויה בפני עצמה. הרי ביננו, כל אדם ישמח להבליט מעט מעצמו ומהסגנון האישי שלו בעיצוב ביתו, הסביבה הפרטית שהיא כל כולה שלו. בשל כך, החברה שואפת לשלמות ויעילות במוצריה ונעזרת במעצבים המעולים שלה על מנת לבחור את המוצרים הטובים ביותר בשוק, המותאמים לטרנדים המוכרים ואשר בסופו של דבר מאזנים בין מחיר, לאיכות. כך גם מוצרי הקרמיקה, להם יתרונות רבים בפני עצמם:

  • עמידות בפני רטיבות – לקרמיקה רמת ספיגות נמוכה בפני מים. עובדה זו הופכת אותה לפופולארית מאוד כחיפוי לקירות חדר האמבטיה, עיצוב המטבח, וכמרצפות.
  • התקנה פשוטה – את הקרמיקה ניתן להדביק באופן ישיר על גבי הבטון, כך שאין צורך בשימוש בחול או מילוי חצץ. הדבר הופך את העבודה לפשוטה הרבה יותר גם כאשר מדובר בעבודות שיפוץ – אין צורך למלא את הבית בבלגן ולהוציא את המרצפות מהרצפה, כל שעליכם לעשות הוא רק להדביק את המרצפות החדשות על גבי הקיימות.
  • חוזק – הקרמיקה הינה חומר חזק שאינו נפגע בקלות, בשל תהליך הקלייה שהיא עוברת (מעל אלף מעלות).

מעצבים באהבה עם חברת טובול

אולמות התצוגה שלנו במודיעין ובירושלים, מאפשרים הצצה אל מגוון פתרונות העיצוב הייחודיים שלנו. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו, ולבחור את העיצוב המתאים ביותר עבורכם, בעזרתם האדיבה של אנשי הצוות שלנו, גם אתם תוכלו ליהנות מקסם העיצוב של טובול קרמיקה.

 

By |2017-12-04T09:38:27+00:00דצמבר 4th, 2017|מאמרים|