//דלת פנימית

 

מה החשיבות של דלת פנימית?

 

דלת פנים אולי נשמעת לכם כמו בחירה פשוטה ולא חשובה לבית אך למעשה ההיפך הוא הנכון. דווקא דלת הפנים יכולה להיות משמעותית מאוד לאיכות החיים שלכם ולא רק מבחינת עיצוב הבית, אלא נוחות השימוש בה. יש דלתות הזזה, יש דלתות חסינות למים ויש דלתות עם עיצובים מיוחדים שכוללים זכוכית וכן הלאה. החשיבות של דלת פנימית גבוהה מאוד ליצירת הרמוניה בחדר, היא יכולה גם להיות דלת קו אפס שמוסיפה משמעותית לעיצוב ואפילו משנה אותו. כמו כן דלת שאינה איכותית יפגע מאוד ותגרע מאיכות החדר כולו.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

דלתות איכותיות ועמידות בלבד

 

אין ספק כי העיצוב הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש אך יש פרמטרים נוספים שבגינם יש צורך לבחור את הדלתות: העמידות שלהן. אם הדלת לא תהיה עמידה היא יכולה להישרט מהר מאוד או לסבול מרטיבות, בעיקר אם מדובר בדלת שנמצאת במקלחת. גם אם חלק קטן ממנה ייהרס השלמות שלה תיפגע ולכן חשוב מאוד לבדוק את התקן של הדלת. הדלתות צריכות להיות איכותיות ועמידות לאורך זמן וכך תוכלו להיות בטוחים שגם אם תשקיעו עלות גבוהה במיוחד, היא תהיה נכס חשוב לשנים הבאות.

 

כיצד בוחרים את הדלת המתאימה?

 

דלתות פנים יכולות לבלבל אתכם במהלך הבחירה כיוון שלא תבינו מה ההבדלים ביניהן מלבד העיצוב. כמובן שהעיצוב הוא נתון חשוב אך כאשר בוחרים את דלת הפנים הבאה שלכם אתם חייבים לבדוק גם את התקן שלה כיוון שרק כך תוכלו לדעת האם היא עמידה. את התקן אפשר לבדוק בתעודה שמצורפת אליה או ההטבעה שיש עליה, וכמובן שיש חשיבות גם לאיכות ואמינות החברה. אם מדובר בחברה מוכרת אז אתם יכולים להרגיש בטוחים כאשר גם הרושם הראשוני הכללי מהחברה יכול לעזור לכם להבין האם זו קנייה כדאית ובטוחה.

 

 

כמה עולה דלת פנימית איכותית?

 

דלתות פנימיות יכולות לעלות החל מ-800 שקלים. המחיר אולי מבלבל אתכם מעט כי הוא בטווח גדול מאוד אך אם אתם רוצים דלת איכותית כנראה שתצטרכו לשלם קצת יותר. בכל מקרה חשוב לבדוק את השוק היטב ולהשוות בין המחירים וכך תוכלו לדעת טוב יותר מה הדלת שאתם צריכים ביחס לתקציב.

 

אנו בטובול דלתות נראה לכם שאפשר לקבל יותר ולשלם פחות! אתם מוזמנים לברר מה הסניף הקרוב לביתכם או להתקשר למשרדים שלנו בטלפון 08-9555500 ונשמח לעמוד לצדכם!

By |2019-03-14T16:21:44+00:00מרץ 14th, 2019|מידע נוסף|