//דלת לחדר שינה

דלת לחדר שינה

חדרי השינה בבית הם נחלתם של דיירי הבית, הם המרחב האישי ביותר שלהם בתוך המרחב האישי המשפחתי – הממלכה הפרטית שלהם. רבים נוטים לחשוב שעיצוב החלל קריטי יותר מלדוגמא, בחירת הדלתות המפרידות בין החללים. האם אי פעם ניסיתם להירדם בחדר שינה כלשהו וחשתם אי נוחות מוזרה? קיים סוג של שאננות כשזה מגיע לשלב התקנת דלת לחדר שינה בבית, ואנו שוכחים שמדובר בעצם בפריט המשלים לעיצוב הקיים, שאם הוא חלילה יישבר, לנו תיגרם אי נוחות.

רכישת דלת לחדר שינה

רכישת דלת לחדר שינה חייבת להתבצע לאחר שלקחנו בחשבון את הדגשים הבאים:

  • של מי החדר? – שאלה זו חשובה ביותר מכיוון שלבני הבית ישנם צרכים שונים. לדוגמא; אם יש לכם ילדים בבית, כדאי שלכם ולהם תהיינה דלתות מתאימות. אם יש ילדים, כנראה שהבית עשוי להיות רועש לעיתים והדרך להתמודד עם זה, היא בחירת דלתות אקוסטיות שינתקו אתכם מהרעש בעת הצורך.
  • עיצוב הדלת – כל הדלתות בבית חייבות להיות מעוצבות בהתאם לאופי שלכם. אם בסופו של דבר תגלו שעיצבתם את הסביבה הפרטית שלכם בצורה שלא מייצגת אתכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם מרגישים שלא נוח במקום שאמור להיות הכי שלכם בעולם. דאגו לכך שהדלתות שתבחרו ישלימו את העיצוב הקיים, ולא יהיו מנוגדות לו.
  • סוג הדלת – קיימות 2 אופציות עיקריות; דלת הזזה, או דלת כנף (דלת עם פתיחה ‘רגילה’ כמו שכולנו מכירים). ההבדל ביניהן הוא שדלת ההזזה אינה תופסת מקום על הרצפה מכיוון שהיא נפתחת ונסגרת אל תוך הקיר. הבחירה בידכם.

דלתות איכותיות לחדר שינה

ככל שאנו מתבגרים, אנו מחפשים את מקום המפלט הפרטי אליו נוכל לחמוק בסופו של יום עבודה ארוך ועמוס. חדר השינה שלנו הוא הנקודה בבית שהיא כל כולה שלנו, ועלינו להתייחס בשיקול דעת לכל שלב בעיצוב החדר. חברת דלתות ROCKSTONE עוסקת בייצור ושיווק מגוון דלתות לכל מטרה, בשלל גוונים וחומרי גלם המתאימים לכל כיס. אנו יודעים כמה המרחב הפרטי שלכם חשוב לכם, ולכן אנו כאן על מנת ללוות אתכם בצורה המקצועית והאמינה ביותר עד לבחירת הדלת המושלמת עבורכם.

דלת לחדר שינה יוקרתית ועמידה במים

By |2017-11-08T13:29:08+00:00נובמבר 8th, 2017|מאמרים|