//דלתות פנים פולימריות

דלתות פנים פולימריות

 

מהי דלת פנים פולימר?

דלת פנים פולימרית היא למעשה דלת שעמידה בפני מים דלתות אלו נחשבות לדלתות איכותיות במיוחד ולכן הן גם עולות יותר, והן מיועדות בעיקר לאזורים יותר לחים ורטובים. בין אם מדובר על המגזר העסקי או הפרטי חשוב לזכור כי דלת פנים פולימר יכולה להיות שונה באיכותה מדלת פנים פולימר אחרת ולכן יש צורך לסקור את השוק ולבחור את הדלת הכי טובה שיש.

לצפיה במוצרים לחצו כאן
להיכן היא יכולה להתאים?

  • דלתות פנים פולימר יכולות להתאים לכל מקום אך בדרך כלל נהוג להתקין אותם במקלחת או בשירותים. דלתות אלו יכולות להתאים גם לכניסה למלתחות בבריכות ציבוריות או במכוני ספא וכל מקום אחר בו הדלת צפויה לקבל אדים רבים מהמקלחות החמות או מים בצורה ישירה.
  • דלתות פולימר יכולות להיות מתאימות למגוון רחב של חדרים בכל עיצוב כיוון שכיום הן הפכו להיות הרבה יותר נפוצות מבעבר, כי יותר ויותר ישראלים מבינים כי כדאי לקנות דלת איכותית לטווח הארוך, גם אם היא תהיה יקרה יותר מדלתות אחרות.
  • דלתות פולימריות יכולות להיות דלתות ציר או דלתות הזזה. הדלת אמנם חסינה למים אך אינה צריכה להיות אטומה ולכן אפשר להתקין דלת פולימרית הזזה וכך ליהנות ממנה במקלחת גם בדירות קטנות.

 

כמה היא אמורה לעלות?

דלתות פנים פולימריות יכולות לעלות בין 1500 ועד 2500 שקלים בממוצע. המחיר הוא ממוצע בלבד ויכול להיות שתמצאו דלתות זולות או יקרות יותר. אם הדלת זולה יותר אתם צריכים לבדוק מדוע זה המחיר, האם מדובר במבצע סוף שנה או בחברה שלא מצליחה להיפטר מהמלאי מסיבה כלשהי. יכול גם להיות כי הדלת תהיה זולה יותר כי היא פחות איכותית ואולי היא בכלל לא דלת פולימר וגם זו נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון. כמו כן צריך לזכור כי דלתות מיד שנייה יהיו הרבה יותר זולות ומי שרוצה לחסוך יכול לשקול גם את האפשרות הזו.

 

כדי לקבל את הדלת הפולימרית הכי טובה שיש, אתם צריכים את החברה הכי טובה שיש! אנו בדלתות טובות כאן לשירותכם בכל רגע נתון! אתם מוזמנים לברר מה הסניף הקרוב לביתכם או להתקשר אלינו בטלפון הבא: 08-9555550 ונשמח לעזור לכם לבחור את דלת הפנים הבאה שלכם!

By |2019-12-01T10:20:02+00:00דצמבר 1st, 2019|מידע נוסף|