//דלתות פנים הזזה מחירים

דלתות פנים הזזה מחירים

 

מתי כדאי לבחור דלת הזזה?

אם אתם מחפשים דלת פנים הזזה מחיר נמוך יותר צפוי לצאת מהכיס שלכם. עם זאת, זו לא הסיבה לבחירת דלת הזזה כי למרות שמדבור על מחיר אטרקטיבי יותר, לא תמיד היא תהיה נוחה ונכונה בחדר. בבחירת דלתות הזזה פנים מחירים נמוכים הם לא הגורם לקנייה אלא הנוחות עצמה, בעיקר החיסכון במקום. אין צורך לפנות מקום לפתיחת הדלת, הדלת יכולה להתאים גם למקומות צרים מאוד ובכך לפתור בעיות גדולות. אפשר לבחור את דלת ההזזה במגוון רחב של סגנונות והיא מתאימה גם לחללים שבדרך כלל נשארים פתוחים כמו המטבח.

לצפיה במוצרים לחצו כאן
מה חשוב לבדוק בדלת ההזזה?

  • בין אם אתם בוחרים דלת הזה למטבח, לחדר השינה, למקלחת או ליציאה למרפסת, אתם חייבים לבחון את כל הפרמטרים שלה כדי להבין שמדובר בקנייה נכונה. תחילה חשוב לבדוק האם הדלת בעלת מנגנון גרירה שקט כיוון שדלת הזזה יכולה לעתים להרעיש מאוד ולהציק לכם בעיקר בשעות הלילה.
  • כמו כן יש לבדוק האם המסילות שלה עמידות נגד חלודה, בעיקר אם בוחרים את הדלת למקום לח ורטוב כמו המקלחת. עם הזמן המסילות יכולות להיהרס ויכול להיות שהדלת לא תוכל להיפתח ולהיסגר כמו שצריך.
  • כשקונים דלתות פנים הזזה מחיר מעל 1500 שקל ייחשב לגבוה וזה עוד דבר שאתם צריכים לשים לב אליו היטב. מחיר נמוך מידי מצד שני צריך להדליק אצלכם נורת אזהרה. סקר שוק יפתור את הבעיה ויסביר לכם ממי כדאי לקנות וממי לא.

בדלת חשוב להשקיע לטווח הארוך

כשבוחרים דלתות פנים הזזה מחירים גבוהים לא תמיד יעידו על איכות גבוהה יותר. כדי להבין האם מדובר בדלת איכותית או לא אתם צריכים לבדוק שהיא עומדת בתקן וכמובן לבדוק את איכות החברה עצמה. יש חברות מוכרות מאוד שידועות בתחום ולכן הבחירה מהן תהיה אמינה יותר מאשר חברות אחרות. כמו כן בחירה מהאינטרנט יכולה להיות מסוכנת יותר ולכן יש לבחור רק מחברות מוכרות שיש להן גם אולמות תצוגה וכולי. חשוב לזכור כי דלת הזזה כמו כל דלת פנים אחרת בוחרים לטווח הארוך ולכן כדאי להשקיע יותר, כי זו השקעה חד פעמית.

 

דלת ההזזה הבאה שלכם כבר אצלנו בדלתות טובות! אתם מוזמנים לברר מה הסניף הקרוב לביתכם או להתקשר למשרדים הראשיים לטלפון 08-9555550 ונשמח לעזור לכם בכל שאלה ובכל התייעצות. אצלנו יש דלתות הזזה מעוצבות ואיכותיות כך שאחרי שתבדקו את הקטלוג שלנו, תוכלו כבר לעצור ולבחור!

By |2019-12-01T10:21:01+00:00דצמבר 1st, 2019|מידע נוסף|