//דלתות לבית

דלתות לבית

הן מקבלות את פנינו ופני אורחינו בכניסה לביתנו ואף בתוכו; הן משקפות את אופיו של בעל הבית ומעניקות ביטחון לדיירי המקום. דלתות לבית הן תעודת הזהות שלנו, ועליהן להיות תואמות ככל הניתן לדרישותינו, לאופי הבית ולמסרים שאנו מנסים להעביר. לדוגמא; דלתות מפוארות ומעוטרות תעיד על בעלי בית עמידים שמבקשים להתפאר בעושרם, ואילו דלתות לבנות ונקיות יעידו אולי על בעלי בית צנועים יותר, וכו’.

מגוון עצום של דלתות לבית

אומרים שאין שני לרושם ראשוני – הדבר תקף גם לגבי דלתות הפנים בכל בית. אין סוף למגוון העצום של דלתות פנים לבית כל דלת בגודל שונה, גוון אחר, ואופי ייחודי רק לה. הנה מספר דגשים שכדאי לקחת בחשבון בחיפושכם אחר דלת חדשה לביתכם:

  • גודל – כניסה רחבה יותר לחדרים תהיה לא רק מרשימה יותר, אלא נוחה מאוד במקרה ואנחנו מעבירים דברים גדולים לתוך הבית או מחוצה לו, ועל אחת כמה וכמה – היא תהיה נגישה יותר.
  • עיצוב – דלתות הפנים מעידות על הסגנון שלנו ושל הבית, ועל כן יש להתאים אותן הן לעיצוב הפנימי של הבית מבחינת ריהוט ואופי, והן לבנייה החיצונית שלו. כיום ישנן אינסוף אפשרויות; החל מדלתות המשלבות זכוכית, דלתות חלקות, וכן שלל גוונים לפי טעמו של הלקוח ועיצוב הבית.
  • מיגון – כולנו רוצים להרגיש בטוחים במרחב הפרטי שלנו. ואמנם, נכון שברחבי הבית קיימות נקודות בטיחות בהן מוצבות מצלמות למשל, אך מיגון בדלת הכניסה שלנו הוא עדיין הכרחי!

דלתות לבית במבצעים חסרי תקדים

אנו בחברת דלתות ROCKSTONE מאמינים כי הבית הוא מבצרנו, ומלבד היותו חם ומוגן, תרצו שיהיה מעוצב למשעי. מותג הדלתות המתקדם שלנו, ROCKSTONE הוא הגשמת החזון שלנו לדלת עמידה וחזקה, שיחד עם פרמטרים אלו עדיין תהיה מעוצבת ויוקרתית, תוך מתן דגש על נושא איכות הסביבה וחווית לקוח מושלמת.

דלתות לבית במבצעים חסרי תקדים - רוקסטון

By |2017-11-08T13:31:21+00:00נובמבר 8th, 2017|מאמרים|