//דלתות הזזה

דלתות הזזה

בשנים האחרונות אנו נחשפים לטרנדים רבים שעושים את דרכם חזרה לחיינו. טרנד אחד שלא זכור לטובה מהעבר, הוא דלתות הזזה בבתים פרטיים. בעבר הלא רחוק, רבים מצאו עצמם מתאכזבים ומתחרטים על ההחלטה להתקין דלתות מסוג זה בביתם; הן היו חורקות בזמן שימוש, משאירות סימני גרירה על הרצפה, מרעישות בשל רוחות ולעיתים אף היו מתנתקות מהמסילה שלהם. כיום, הודות לטכנולוגיה מתקדמת, הדברים השתנו ורבים מאמצים את דלתות הזזה במרחב הפרטי שלהם.

דלתות הזזה לחדר שינה

דלתות הזזה הן פתרון נקי ואלגנטי להפרדה בין חללים, תוך יצירת שטח נרחב שניתן לעצב בטוב טעם. כמו כן היא מונעת תאונות מסוימות כמו המקרה הקלאסי שדייר מסוים, פותח את הדלת באגרסיביות ופוגע בטעות בבן משפחה מעברה השני של הדלת. בנוסף, דלת הזזה מקנה תחושה שכל החללים הם יחידה אחת, לצד השמירה על ההפרדה ביניהם.

להלן מספר יתרונות נוספים בהתקנת דלתות הזזה בביתכם:

  • נגישות – דלת פתוחה מצמצמת את פתח המשקוף, ועל כן מהווה מכשול לבעלי מוגבלויות המתניידים באמצעות כיסא גלגלים. דלת הזזה נעלמת לתוך הקיר, ופוערת פתח רחב יותר המאפשר מעבר נוח.
  • חיסכון במקום – דלת רגילה נפתחת היישר אל תוך חלל בבית, וגוזלת שטח רצפה. דלת הזזה נבלעת לתוך הקיר ויוצרת עוד שטח שניתן לנצל.
  • הסוף לטריקות – בשונה מימים עברו, כיום המנגנון הוא שקט יותר והדלת לא תחרוק. כמו כן, לא ניתן לטרוק דלת הזזה, מה שהופך את הבית או המשרד, לשקטים הרבה יותר.

דלתות הזזה ROCKSTONE – זזים אתכם קדימה

אם אתם קוראים שורות אלו, ודאי הצלחנו לשכנע אתכם שהגיע הזמן לשדרג את ביתכם ולגלות עולם חדש של עיצוב ונוחות. אם כך, צרו קשר עם דלתות ROCKSTONE, ואנו נדאג להתאים ולהתקין עבורכם את הדלתות המתאימות לכם ביותר.

דלתות הזזה ROCKSTONE

By |2019-03-14T14:51:47+00:00נובמבר 8th, 2017|מאמרים|