//דלתות הזזה לחדר

דלתות הזזה לחדר

 

מה היתרונות של דלת הזזה?

מי שמחפש דלתות הזזה לחדרים יכול ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. בקניית דלתות הזזה לחדר אפשר לקבל גם חיסכון במחיר אך יותר חשוב מכך, חיסכון במקום. יש דירות קטנות שהנתון הזה יהיה הרבה יותר קריטי עבורן ויש דירות גדולות שבהן החיסכון במקום יהיה צ’ופר בלבד, אך בכל זאת אי אפשר להתעלם מיתרון זה. דלת הזזה לא צריכה מקום להיפתח כי היא פשוט לא נפתחת אלא נגררת. דלת הזזה תהיה זולה יותר גם בגלל שההתקנה שלה פשוטה יותר וגם בגלל שהיא בעצמה בדרך כלל פחות מעוצבת והחומרים שלה פשוטים יותר.

לאיפה דלת הזזה יכולה להתאים?

דלת הזזה יכולה להתאים למגוון רחב של מקומות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי. אם נדבר על המקומות הספציפיים נגלה שרוב רובן של דלתות ההזזה מותקנות בשירותים או במקלחות. הסיבה לכך היא שבדרך כלל בדירות קטנות, הן הלקוח העיקרי של דלתות הזזה, אין מקום להתקין דלת בשירותים כי אין לה מקום להיפתח, וגם אם יש כזה בפועל, הוא יקטין מאוד את השטח השימושי של החדר ויהיה קשה מאוד להיכנס אליו. הדלתות הללו יכולות להיות יעילות גם ליציאה מהבית למרפסת, חדרי שינה, למטבח שלו יש חלל נפרד וכן הלאה.

 

מה המחיר של דלתות הזזה?

דלת הזזה יכולה לעלות החל מ-1000 שקלים ועד 2500 שקלים בממוצע וחשוב לזכור שזה רק טווח מחירים מוערך. יש דלתות הזזה מעוצבות ואיכותיות יותר שיעלו יותר מ-1000 שקלים ויש גם דלתות מחומרים פחות איכותיים או בסיסיות מאוד בעיצוב שלהן שיעלו הרבה פחות. כמובן שהמחיר של דלתות ההזזה מושפע ממגוון רחב של פרמטרים, כמו למשל התמחור של החברה עצמה, העמידות שלה למים, העיצוב שלה וכמובן גם מבצעים שמידי פעם רואים אור ומורידים את המחיר בכמה עשרות אחוזים, וגם את אלו יש לקחת בחשבון במהלך החיפושים.

 

בקניית דלת הזזה לחדר מחיר זול יותר מאצלנו בדלתות טובול לא תוכלו למצוא! אתם מוזמנים לברר מה הסניף הקרוב לביתכם או להתקשר למשרדים הראשיים לטלפון 08-9555550 ונשמח לעמוד לשירותכם!

By |2019-12-01T10:01:46+00:00דצמבר 1st, 2019|מידע נוסף|