//דלתות הזזה לחדר שינה

דלתות הזזה לחדר שינה

 

מדוע דלת הזזה טובה לחדר השינה?

דלת הזזה לחדר שינה יכול להיות רעיון מעולה. הסיבה הראשית היא כמובן העובדה שדלת הזזה יכולה לחסוך במקום רב, ולא סתם דלתות הזזה לחדר שינה הפכו להיות נפוצות מאוד בכל דירה ולא רק בדירות קטנות. דלתות הזזה יכולות להיות חסכוניות מאוד כיוון שאפשר למקם את המיטה בסמוך לדלת בלי צורך להשאיר לה מקום ממש כמו החיסכון במקום שמתקבל על ידי התקנת ארון הזזה. חשוב לזכור כי דלת הזזה גם תהיה זולה יותר אך השיקול המשמעותי בבחירה שלה יהיה המרווח שהיא משאירה בחדר לשימושים אחרים.

כיצד נבחר את דלת ההזזה המתאימה?

אחרי שהחלטתם שאתם בוחרים דלת הזזה לחדר השינה שלכם המשימה שלכם למעשה רק התחילה. מעכשיו אתם צריכים לבצע סקר שוק מעמיק כדי להבין איזו דלת תהיה הכי טובה עבורכם מבחינת העיצוב, העמידות וכמובן גם המחיר. דלת הזזה יכולה להיות מעוצבת עם עיטורים ודוגמאות מעניינות ויכולה גם להיות די בסיסית. יש דלתות מעץ ויש דלתות עם ציפוי פולימרי שיהיו חלקות בעלות גימורים איכותיים יותר. כמובן שכל הפרמטרים הללו משפיעים על המחיר ולכן יש צורך לחפש את הדלתות בהתאם ליכולת התקציבית שלכם.

 

כמה עולה דלת הזזה איכותית ועמידה?

דלתות הזזה איכותיות לחדר השינה יכולות לעלות החל מ-1000 שקלים ועד 2500 שקלים כאשר לעתים יהיו דלתות במחיר זול יותר שעדיין יהיו קנייה משתלמת ונכונה לאורך שנים. חשוב לזכור שבגלל שהמחיר של דלתות הזזה נחשב לנמוך יחסית, כדאי להשקיע בדלת איכותית, עמידה ומעוצבת. דלת טובה תחזיק מעמד לאורך שנים רבות כאשר את הדלתות הללו לא צריך להחליף במשך שנים רבות אם תתחזקו אותן היטב. התחזוקה בדרך כלל תכלול אך ורק ניקוי ושימון מידי פעם של המסילות שעליה היא נגררת וכמובן ניקוי גוף הדלת עצמו.

 

צריכים דלת הזזה איכותית ומעוצבת ולא יודעים מאיפה לבחור אותה? הצוות שלנו בדלתות טובול יראה לכם את הדרך! אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 08-9555550 ועוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עד שתמצאו את הדלת הבאה לחדר השינה שלכם!

By |2019-12-01T10:04:02+00:00דצמבר 1st, 2019|מידע נוסף|