//איך למצוא דלתות פנים מומלצות באינטרנט?

דלתות פנים עוזרות להבטיח פרטיות, להפחית את הרעש ויכולות להסתיר גם חדרים או אזורים לא מסודרים. דלתות פנים מגיעות במגוון רחב של סגנונות, מה שמקל על התאמה או השלמה לעיצוב הבית שלכם. הגיע הזמן לבחון מגוון דלתות פנים פופלאריות ביותר שצוברות תאוצה בימנו בשוק ובאינטרנט ולהבין כיצד כל דלת עובדת ולאיזה חלל רצוי לבחור אותה.

דלתות פנים מומלצות

דלתות פאנל-המכונות גם דלתות לוח, מכילות דוגמאות של לוחות מרובעים או מלבניים והן בחירה קלאסית. דלת עשויה להכיל שני לוחות גדולים, שישה קטנים או תצורה אחרת. בחרו לוחות עם קווין ישרים או מעוקלים שיתאימו לצרכי העיצוב בבית שלכם

דלתות אקורדיון- אידיאליות לארונות כניסה וכניסה עם מגבלות שטח. הם עשויים להיות מורכבים מכמה לוחות גדולים או מרובות לוחות קטנים המתקפלים על עצמם ונחים על צד אחד של פתח הדלת.

דלתות דו-כיווניות- אפשרות טובה לארונות, חדרי כביסה, מזווה, מחסנים וחללים קטנים אחרים בביתכם. בחרו דלתות דו-כיווניות המתקפלות לאחור לצד אחד של הפתח, או דלתות דו-כיווניות המתקפלות אחורה לשני צידי הפתח.

דלתות אסם מציעות מראה קלאסי וכפרי. הם תלויים על מסילה עליונה ומאפשרים להם להחליק מעל פתחי הדלתות.

דלתות צרפתיות מדהימות ומאירות כל חדר. הם מגיעים במגוון גדלים, סוגי עץ, סגנונות ותצורות חלונות זכוכית.

דלתות הזזה-  דלתות הזזה מעץ או מראות הן בחירה טובה לארונות. הן משתמשות בחלל בצורה כלכלית, ודלתות מראות גדולות גורמות לחדר להיראות מרווח יותר.

דלתות נסתרות הופכות פופולריות יותר בבתים. בדרך כלל הן לובשות צורה של כוננית חיצונית שמחליקה או מסתובבת כדי לחשוף כניסה לחדר נסתר. עם זאת, ניתן ליצור דלתות אלה בהתאמה אישית כך שיהיו בה עיצובים משוכללים יותר. 

בחירת חומרים 

דלתות פנים סטנדרטיות אינן דומות. דלתות פאנל ודלתות אחרות בנויות באחת משלוש דרכים: מעץ מלא, עם ליבה מלאה או עם ליבה חלולה. כדי לשמור על אחריות הדלת שלכם, עליכם לאטום ולסיים את הדלת מיד לאחר התקנתה. אם תרצו, תוכלו להזמין דלתות פנים שהגיעו כבר צבועות, מוכתמות או מוגמרות.

דלתות עץ- דלתות עץ נותנות מראה חם וטקסטורה יפה אשר מוסיפה עומק לפנים הבית.

רצוי לתת להן צבע וגימור והן זמינות במגוון רחב של סוגי עץ וממש יכולים להשלים את עיצוב הבית. דלתות עץ מבודדות רעש מצויין.

דלתות דמוי עץ- מציעות מראה ועמידות של עץ מלא במחיר משתלם יותר. תוכנן עם ליבה מוצקה עשויה סיבי עץ לתחושה כבדה הקרובה יותר לדלת עץ מלא. הדלת זמינה  בגימורים חלקים או מרקמים, כולל משטח גרגר עץ המדמה את המראה והתחושה של דלת עץ מלא.

דלתות פולימר- דלתות פולימר עשויות מציפוי פלסטי שאינו מתאים לדלת כניסה לבית מאחר והציפוי נפגע בשמש ישירה אך מצויינות כדלת פנים במיוחד למקלחת מאחר ויש להן עמידות רבה בפני מים. בנוסף הן מבודדות רעשים מצויין והמחיר שלהן לרוב הוגן.

חומר נוסף הוא ויניל. דלתות ויניל זמינות כאופציה חסכונית לדלתות הזזה. אם אתם זקוקים לדלת שמובילה למוסך או לעליית גג, ייתכן שתידרשו להתקין דלת המורכבת מחומרים עמידים באש (עיינו בחוקי הבנייה באזור מגוריכם).

דלתות זכוכית מכניסות אור וגורמות לחדרים להרגיש גדולים יותר. הן אידיאליות למסדרונות .

דלתות פנים באינטרנט 

אז לאחר שתיארנו את סוגי החומרים וסגנונות דלתות הפנים המועדפות. תוכלו לגשת לבחור בתבונה איזו דלת הכי מתאימה לחלל הבית שלכם . ניתן גם לשלב מספר סוגי דלתות בבית אחד. קודם כל הביטו בחלל שבו תתקינו את הדלת תקחו מידות או שתבחרו איש מקצוע מתאים לעניין. שלב ההתקנה והמסגור לא פחות חשוב מבחירת הדלת עצמה. 

וודאו כי אתם בוחרים אנשי מקצוע מצויינים.  כיום המבחר הרחב של דלתות הפנים נמצא באתרי האינטרנט שבהם גם יותר סביר שתמצאו הנחות, לכן אם אתם מסוג האנשים הפרפקציוניסטים שלא מתפשרים על עיצוב מדוייק יחד עם איכות מומלץ לסקור את אתרי האינטרנט השונים לבדוק את מחיר המשלוח ולמצוא את הדלת המושלמת בעבורכם.

By |2021-06-28T07:47:05+00:00יוני 28th, 2021|מאמרים|