//איך לבחור דלתות פנים במבצע באינטרנט

עולם דלתות הפנים

הסתכל סביב על ביתך , בוודאות קירות הבית מקושטים בדברים כאלה ואחרים אך מה עם דלתות הפנים שלך?

במבט ראשוני אולי המחשבה שעוברת היא עד כמה באמת יש משמעות לבחירת דלתות הפנים? זוהי רק דלת.

אז זהו שבחירה נבונה בדלת פנים מדוייקת ומותאמת לביתכם תשדרג פלאים ותוכל לשנות לחלוטין את האווירה אותה אתם רוצים ליצור בביתכם. מעבר לעיצוב, בחירה נבונה תשמש אתכם בצורה פרקטית לאורך שנים במובנים של שחיקה בידוד רעשים וכו. לכן הגיע הזמן לסקור כמה סוגי דלתות פנים במבצע שיתאימו לכם.

דלתות הזזה 

דלתות הזזה הינם דלתות נפוצות מאוד בייחוד בתים בעיצוב אסייתי . במדינות המזרח יש חשיבות רבה ומשמעות לכל פריט בבית ובגינה על מנת ליצור הרמוניה מושלמת עבור המתגוררים ותחושת שלווה אינסופית ולכן דלת מסוג זה תומכת ברעיונות אלה. כמובן שהדלתות הגיעו גם למערב והפכו לטרנד אשר מתאים לבתים ולחללים ציבוריים רבים.

דלתות אלה נעות בתנועה אופקית בגלישה על גבי מסילה המותקנת על בסיס הרצפה או במסגרת העליונה של הדלת.

לדלתות הזזה יתרונות רבים.  בהשוואה לדלתות אחרות דלת הזזה מורכבת מפחות חלקים מה שאומר שהן פחות שבירות ודורשות פחות תחזוקה לאורך זמן ולכן מהוות פתרון חסכוני לרוב הבתים.

בנוסף אם תבחרו דלת הזזה עם זכוכית איכותית גם הבידוד יהיה מוצלח יותר וגם זה יחסוך לכם אנרגיה, בחורף חשבון החשמל בעקבות החימום יהיה נמוך יותר וכך גם בקיץ אתם תחסכו על חשבון החשמל של המיזוג.

ואם מדברים על עיצוב דלתות אלה מוסיפות סטייל ומראה מודרני ואוורירי לתוך פנים הבית שלכם.

המאמץ בפתיחת דלתות אלה הוא מינימלי וקל מאוד לפתוח אותם בנוסף אפשר לפתוח אותם חלקית למידה רצויה לכניסת אוויר .  החסרון היחדי בדלתות אלו הוא הנקיון בקלות ניתן לראות טביעות אצבעות במידה והזכוכית שקופה והנקיון שלהם יכול להיות יותר מאתגר.ישנו מגוון רחב של דלתות הזזה בהמון סוגי עיצובים וישנם גם הרבה מבצעים באינטרנט. בחירה בדלת הזזה הינה בחירה נבונה גם אם לא בכל הבית אלא רק בחלקים ממנו.

דלתות פולימר

דלתות פולימר הינם דלתות המורכבות ממספר חומרים שונים כגון חומר מייצב חומר מקציף כאשר היחס ביניהם משתנה מדלת לדלת וערבוב קפדני ומדוייק על ידי החברה המייצרת את הדלת הוא זה שיקבע את טיב הדלת. דלתות אלה עמידות ובעלות חיים ארוכים יש להן נוקשות גבוהה יותר ביחס למוצרי פלסטיק אחרים. הנוקשות בגוף הדלת גורמת לה להיות יציבה יותר מדלת עץ. דלתות אלה לא יתבצעו יתבקעו או יתנפחו ממים.

בנוסף הן מגיעות בעיצובים ובצבעים רבים כך שיש מגוון אינסופי שמאפשר בחירה שמתאימה לבית שלכם. יש בהן חומרים מעכבי בעירה דבר החשוב מאוד לשמירת הבטחון שלנו במידה ופורצת שריפה באחד מחדרי הבית. ישנן טכנולגיות שונות ליצרת דלת זו ולשימור שלה בהתאם לצורכי הלקוח.

החסרונות המרכזיים של דלתות פולימר הינם- הדלת עשוייה גם מעץ וגם מפלסטיק כך שהיא מאגדת בתוכה את החסרון של כל אחד מהחומרים הללו בנפרד.

היא נחשבת מוצר חדש יחסית בשוק ואמנם היתרון שלה הוא שהיא ידידותית לסביבה אך מאחר והיא חדשה ניתן לרכוש אותה באיכות סטנדרטית בלבד. אין לה את המרקם של דלת עץ מעץ מלא ובהשוואה לעץ היא פחות עמידה תחת טמפרטורה גבוהה. לסיכום אלו דלתות עם יתרונות וחסרונות והכל תלוי במה תרצו בביתכם.

באיזו דלת לבחור?

ניתן לראות מעלה דוגמאות על קצה הקרחון לדלתות הקיימות בשוק ואילו לכל אחת יתרונות וחסרונות.

המגוון הרחב יכול לאפשר לכם לדייק את הבחירה שלכם בהתאם לעיצוב ולצרכים שמתאימים לכם ובכך לסקור כל דלת על יתרונותיה וחסרונותיה ולעשות בחירה מתאימה לבסוף. מה שבטוח מבחינת מחיר תמיד תבדקו את המבצעים הקיימים באינטרנט ואם יש לכם אופציה לממש נקודות מכרטיסים שונים בהם צברתם נקודות כך הבחירה תהיה לא רק חכמה ומותאמת אלא גם חסכונית לכיס שלכם.

 

By |2021-05-05T16:07:05+00:00מאי 5th, 2021|מאמרים|